Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

„Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości” w Kańczudze

W dniu 1 czerwca 2015 r. na placu przy Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbył się Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze. Przygotowane atrakcje i zabawy przyciągnęły wiele osób oraz zapewniły wszystkim  uczestnikom wyśmienitą zabawę. Dyrektorzy lokalnych szkół umożliwili udział w pikniku dzieciom i młodzieży szkolnej oraz gimnazjalnej poprzez dostosowanie się do czasu trwania imprezy.


W sali widowiskowej Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze miało miejsce spotkanie z przedsiębiorcą – podróżnikiem połączone z opowieściami i filmami z wypraw dookoła świata, natomiast na Grzybku obok Ośrodka Kultury  Miasta i Gminy w Kańczudze  odbyły się występy  dzieci  i młodzieży oraz zabawy i konkursy nt. przedsiębiorczości. Wspólnie dla rodziców i dzieci odbył się teleturniej połączony z konkursem Masz Talent – Masz Biznes.


Na placu swój punkt informacyjno – promocyjny miała LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”, w którym można było uzyskać informacje nt. działalności Stowarzyszenia oraz nabyć gadżety promocyjne.


Imprezę pn. „Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości” sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.