Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A
RSS

Aktualności

 • „Święto miodu” w Roźwienicy

  16.06.2015
   

  Impreza plenerowa  pt. „Święto Miodu” odbyła się w dniu 14 czerwca 2015 r . na stadionie w Roźwienicy, miała charakter otwarty. Imprezę zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Społecznością Zespołu Szkół w Roźwienicy, Wójtem Gminy Roźwienica oraz Stowarzyszeniem Kół Gospodyń Wiejskich Gminy  Roźwienica.

   
 • Rajd rekreacyjny ścieżką Wąwóz Lelos

  16.06.2015
   

  W dniu 10.06.2015 r. odbył się rajd rekreacyjny ścieżką Wąwóz Lelos, który był skierowany do mieszkańców LGD. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Centrum Kultury, Sportu  i Turystyki w Pruchniku.

   
 • „Piknik rodzinny w stylu lat 80’ ” w Chłopicach

  16.06.2015
   

  W dniu 14 czerwca 2015 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Chłopicach odbył się  Piknik rodzinny w stylu lat 80‘. Imprezę zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Chłopic oraz Gminą Chłopice. Podczas imprezy odbyły się występy artystyczne w których wzięli udział: uczniowie Szkoły Podstawowej w Chłopicach, grupy taneczne z terenu gminy Chłopice oraz inni wykonawcy. Jedną z atrakcji były konkursy z nagrodami o tematyce lat 80 – tych.

   
 • „Piknik rodzinny” w Pawłosiowie

  16.06.2015
   

  W dniu 14 czerwca 2015 r. na placu przed Urzędem Gminy w Pawłosiowie odbył się Piknik rodzinny. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Wójtem Gminy Pawłosiów oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłosiowie. Najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na przygotowanym specjalnie dla nich, bezpłatnym placu zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami.

   
 • „Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości” w Kańczudze

  16.06.2015
   

  W dniu 1 czerwca 2015 r. na placu przy Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbył się Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze. Przygotowane atrakcje i zabawy przyciągnęły wiele osób oraz zapewniły wszystkim  uczestnikom wyśmienitą zabawę.

   
 • Stypendia pomostowe – Dyplom z marzeń 2015/2016

  15.06.2015
   

  Szanowni Państwo,


  Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do XIV edycji Programu Stypendiów Pomostowych.
  W roku akademickim 2015/2016 nasza organizacja planuje przyznać 7 stypendiów w wysokości 500 zł. miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy maturzystom mieszkającym na obszarze działania LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica.

   
 • Konferencja podsumowująca w Boratynie

  15.06.2015
   

  W dniu 12 czerwca 2015 r. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Boratynie odbyła się Konferencja podsumowująca efekty działalności LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”. Poświęcona była projektom zrealizowanym w ramach PROW na lata 2007 - 2013 z działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, na których realizację środki zostały pozyskane za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Z Tradycja w Nowoczesność”.

   
 • „Piknik rodzinny w stylu lat 80’ ” w Chłopicach

  11.06.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Chłopic oraz Gminą Chłopice serdecznie zaprasza na Piknik rodzinny w stylu lat 80’, który odbędzie się w dniu 14.06.2015 r. (tj. niedziela).

   
 • „Piknik rodzinny” w Pawłosiowie

  10.06.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z  Wójtem Gminy Pawłosiów oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłosiowie serdecznie zaprasza na Piknik rodzinny, który odbędzie się w dniu 14.06.2015 r. (tj. niedziela).

   
 • „Święto miodu ” w Roźwienicy

  10.06.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Społecznością Zespołu Szkół w Roźwienicy, Wójtem Gminy Roźwienica oraz Stowarzyszeniem Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Roźwienica serdecznie zaprasza na Święto miodu, które odbędzie się w dniu 14.06.2015 r. (tj. niedziela) .

   
 • Rajd rekreacyjny ścieżką „Wąwóz Lelos” w Pruchniku

  09.06.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Centrum Kultury, Sportu
  i Turystyki w Pruchniku serdecznie zaprasza na Rajd rekreacyjny ścieżką „Wąwóz Lelos”, który odbędzie się w dniu 10.06.2015 r. (tj. środa).

   
 • Relacja z III Targów Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

  02.06.2015
   

  W sobotę 30 maja 2015 r. na Targowisku „Mój Rynek” w Pruchniku odbyły się III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”. Organizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”. Podczas Targów odbył się konkurs na najładniejsze stoisko, w którym wzięły udział organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich oraz twórcy ludowi z obszaru działania LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik i Roźwienica.

   
 • „Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości” w Kańczudze

  29.05.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze serdecznie zaprasza na Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniu 01.06.2015 r. (tj. poniedziałek) na placu przy Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

   
 • Ankieta ewaluacyjna

  27.05.2015
   

  Szanowni Państwo,
  W związku z realizacją badania i analizy obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia "Z Tradycją w Nowoczesność" zapraszamy do wypełnienia ankiety, w terminie do 15 czerwca 2015 r.

   
 • Wyniki konkursu wyboru ofert na organizację imprez promujących LGD

  25.05.2015
   

  W dniu 21 maja 2015 r. na posiedzeniu Zarządu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia  „Z Tradycją w Nowoczesność” dokonano wyboru Wykonawców odpowiedzialnych za organizację i przeprowadzenie imprez (wydarzeń/działań) promujących LGD „Z Tradycją w Nowoczesność” oraz informujących o realizacji LSR w latach 2009 – 2014 na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” tj. w gminach Chłopice, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica oraz Miasta i Gminy Kańczuga.

   
 • Uwaga! Przedłużenie terminu składania zgłoszeń na III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

  18.05.2015
   

  Informujemy, że termin składania zgłoszeń na III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność” został przedłużony do dnia 22.05.2015 r. do godz. 16:00.

  Pozostałe zasady konkursu nie ulegają zmianie.

   
 • Walne Zebranie Członków LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”

  11.05.2015
   

  Walne Zebranie Członków LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” Na podstawie § 15 ust. 2 pkt 4 Statutu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje na dzień 19 maja 2015 r. Walne Zebranie Członków LGD.

   
 • Zaproszenie na III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

  08.05.2015
   

  Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w III Targach Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”, które odbędą się w dniu 30 maja 2015 roku o godz. 15:00 na Targowisku „Mój Rynek” w Pruchniku.
  Celem Targów jest promocja i popularyzacja produktów tradycyjnych, lokalnych, regionalnych, ekologicznych z zachowaniem dziedzictwa kulturowego regionu oraz osób i organizacji, które zajmują się produkcja takich wyrobów.

   
 • Konkurs ofert na organizację imprez promujących LGD

  06.05.2015
   

  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”, zwana dalej Zamawiającym, zaprasza do składania ofert na: „Zorganizowanie i przeprowadzenie na terenie Gmin Chłopice, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica oraz Miasta i Gminy Kańczuga  imprez (wydarzeń/działań)  promujących Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”, informujących o realizacji LSR w latach 2009 - 2014” zgodnie z niniejszym zapytaniem.

   
 • Konkurs Wielkanocny Województwa Podkarpackiego

  21.04.2015
   

  W dniu 19 kwietnia 2015 roku w Gniewczynie Trynieckiej LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” wzięła udział w kolejnej edycji „Konkursu Wielkanocnego” organizowanego przez Województwo Podkarpackie. Naszą LGD w konkursie reprezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pantalowicach.