Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Nabór na warsztaty zdobienia metodą Decoupage

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza na bezpłatne warsztaty zdobienia metodą Decoupage.

 

Warsztaty odbędą się w dniu 21.03.2018 r. /środa/ o godz. 10.00 w biurze LGD w Jarosławiu, ul. Kościuszki 26.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy osoby dorosłe będące mieszkańcami gmin wchodzących w skład LGD, tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno Roźwienica oraz Miasta Radymna.

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszenia i złożenie jej osobiście w Biurze LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” pod adresem:
ul. Kościuszki 26, 37 – 500 Jarosław lub przesłanie faxem na numer: 16 621 90 65 bądź pocztą elektroniczną:

lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com w terminie do 13.03.2018 r. do godz. 16.00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Poniżej do pobrania regulamin naboru na warsztaty oraz karta zgłoszenia.

 

Wszystkich informacji o warsztatach udziela Biuro LGD na ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu, email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, pod nr tel.: 16 621 90 65.

 

Serdecznie zapraszamy!