Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Organy LGD

Skład Zarządu

  1. Regina Wajda – Prezes Zarządu
  2. Joanna Walerianowicz – Wiceprezes Zarządu
  3. Barbara Kalińska – Wiceprezes Zarządu
  4. Mirosław Broda – Członek Zarządu
  5. Mieczysław Marciniec – Członek Zarządu
  6. Adam Lisańczuk – Członek Zarządu
  7. Krystyna Potyrała - Członek Zarządu
  8. Anna Sobieraj - Łapisz – Członek Zarządu


Skład Komisji Rewizyjnej

  1. Marzena Blok – Przewodniczący
  2. Stanisław Przewrocki – Wiceprzewodniczący
  3. Jacek Kociuba – Członek

Obligatoryjnym organem LGD jest Rada Stowarzyszenia, która zgodnie z zapisami Statutu wybierana jest przez Walne Zebranie Członków spośród członków tego zebrania w głosowaniu jawnym, zwykłą większością głosów.
Rada LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” składa się z 15 następujących członków reprezentujących wszystkie gminy tworzące obszar objęty Strategią. Gmina Imię i Nazwisko Sektor


Skład Rady LGD

 

  1. Józef Szlag – Przewodniczący Rady
  2. Lesław Trudzik – Zastępca Przewodniczącego Rady
  3. Teresa Gajos – Sekretarz Rady
  4. Beata Baran – członek Rady
  5. Władysław Fedan – członek Rady
  6. Renata Grzeszczak – członek Rady
  7. Bożena Majchrowicz – członek Rady
  8. Barbara Malec – członek Rady
  9. Teresa Łuczyk – członek Rady
  10. Piotr Ochota – członek Rady
  11. Marek Sierpiński – członek Rady
  12. Wacław Szkoła – członek Rady
  13. Bogdan Szylar – członek Rady
  14. Joanna Tomaszewska – członek Rady
  15. Andrzej Żygadło – członek Rady

 

Skład Walnego Zebrania Członków

  1. Argasińska Teresa
  2. Bachnacka Anna
  3. Bara Maria
  4. Baran Beata
  5. Baran Mariusz
  6. Bartoszek Wiesław
  7. Bąk Piotr
  8. Blajer Piotr
  9. Blok Marzena
  10. Błachut Magdalena
  11. Bogacz – Plichta Sylwia
  12. Broda Bogusława
  13. Broda Mirosław
  14. Chmiel Ewa
  15. Cholewa Krzysztof
  16. Ciurko Dominika
  17. Czerniecka Magdalena
  18. Ditrich Daniel
  19. Dragan Józef
  20. Fedan Władysław
  21. Fudali Maria
  22. Gajos Edward
  23. Gajos Teresa
  24. Gilarski Wojciech
  25. Gołąb Wiesław
  26. Gonciarz Stanisław
  27. Grzebyk Artur
  28. Grzeszczak Renata
  29. Hadrych Monika
  30. Hołowiecka Katarzyna
  31. Homa Andrzej
  32. Jaworska Danuta Bożena
  33. Jucha Stanisława
  34. Kalemba Grażyna Halina
  35. Kalińska Barbara
  36. Kiełt Krystyna
  37. Kochanowicz Janusz
  38. Kociuba Jacek
  39. Kokocka Bogumiła
  40. Kontek Agnieszka
  41. Kontek Anna
  42. Koralewicz Agnieszka
  43. Kotliński Tomasz
  44. Kowalczyk Honorata
  45. Krupa Bożena
  46. Kucab Łukasz
  47. Kulikowski Bartłomiej
  48. Kuta Bogusław
  49. Kuta Elżbieta
  50. Kuźma Małgorzata
  51. Lisańczuk Adam
  52. Łuc Krzysztof
  53. Łuczyk Teresa
  54. Majchrowicz Bożena
  55. Malec Barbara
  56. Marciniec Mieczysław
  57. Marszał Jolanta
  58. Matusz Franciszek
  59. Mikłasz Renata
  60. Misiąg Wojciech
  61. Myłek Iwona
  62. Nasiewicz Zuzanna
  63. Ochota Piotr
  64. Orzech Marta
  65. Pajda Iwona
  66. Pajda Katarzyna
  67. Pawlikowska Agnieszka
  68. Pelc Joanna
  69. Pieszko Anna Dorota
  70. Pióro Adam
  71. Pióro Witold
  72. Piziurny Mieczysław
  73. Potasz Stanisław
  74. Potoczny Krzysztof
  75. Potoczny Magdalena
  76. Potyrała Krystyna
  77. Prus Waldemar
  78. Przewrocki Stanisław
  79. Rączka Halina
  80. Rączka Marian
  81. Reń Mariusz
  82. Rup Maria
  83. Seweryn – Wilk Marta
  84. Sierpiński Marek
  85. Skitał Anna
  86. Słoma Jan
  87. Sobal Józef
  88. Sobieraj-Łapisz Anna
  89. Sopel Wiesław
  90. Stec Tomasz
  91. Stecki Jerzy
  92. Styrczula Paweł
  93. Surmiak Teresa
  94. Szawarniak Paweł
  95. Szczepańska Dorota
  96. Szkoła Wacław
  97. Szlag Józef
  98. Szoterlak Ryszard
  99. Szuster Jolanta
  100. Szylar Bogdan
  101. Tomaszewska Joanna
  102. Trojak Mariusz
  103. Trudzik Lesław
  104. Wajda Regina
  105. Walerianowicz Joanna
  106. Węgrzyniak Justyna
  107. Witko Grzegorz
  108. Wojdyła Agnieszka
  109. Wołoszyn Elżbieta
  110. Zabój Henryk
  111. Zięba Andrzej
  112. Zięba Lucyna
  113. Żygadło Andrzej