Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Rajd rekreacyjny ścieżką Wąwóz Lelos

W dniu 10.06.2015 r. odbył się rajd rekreacyjny ścieżką Wąwóz Lelos, który był skierowany do mieszkańców LGD. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy z Centrum Kultury, Sportu  i Turystyki w Pruchniku.

Głównym celem rajdu było działanie w zakresie promocji szlaków turystycznych gminy, promowanie jej walorów krajobrazowych i rekreacyjnych
z wykorzystaniem nowych obiektów turystyczno – rekreacyjnych zrealizowanych w ramach LSR. W rajdzie pieszym ścieżką dydaktyczno – przyrodniczą „Wąwóz Lelos” udział wzięły zróżnicowane  grupy wiekowe: dzieci , młodzież oraz seniorzy. Dla uczestników zaplanowano gry i zabawy integracyjne oraz konkursy z nagrodami.


Organizator zapewnił uczestnikom poczęstunek oraz  materiały promocyjne.


Rajd sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.