Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z warsztatów zdobienia metodą Decoupage

Warsztaty zdobienia metodą Decoupage odbyły się w dniu 31.03.2017 r. w biurze LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”. Uczestnikami były mieszkanki gmin wchodzących w skład LGD. Warsztaty prowadziła Pani Małgorzata Szepelak, pracownik firmy Grafix w Jarosławiu, swą pomocą służyła również Pani Elżbieta Tarkowska właściciel firmy. Podczas warsztatów grupa stworzyła trójwymiarowy stroik. Do jego wykonania niezbędne było jajko ze sklejki, klej, serwetka, pasta matowa lub z połyskiem, gąski z gipsu, wstążeczki, styropianowe jajka oraz różnobarwne farby. Po przygotowaniu jajka tj. nałożeniu podkładu, przyklejeniu serwetki i pomalowaniu, zamocowano gipsowe gąski oraz trójwymiarowe bratki wykonane za pomocą metody sospeso. Warsztaty cieszyły się wielkim powodzeniem, a ich uczestniczki zgodnie twierdziły, że był to bardzo miło spędzony czas.

Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikaty z ukończenia warsztatów. Podsumowaniem było pamiątkowe zdjęcie uczestników z pracami.

Wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.