Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Rok 2009

 • Konferencja Dobre Praktyki Lokalnej Grupy Działania „Z Tradycją w Nowoczesność"

  03.12.2009
   

  1 grudnia 2009 roku odbyła się konferencja pt. "Współpraca w zakresie rozwoju lokalnego, budowanie tożsamości regionalnej i wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci wiejskich".

   
 • Ogłoszenie dotyczące spotkań informacyjnych LEADER

  25.11.2009
   

  Rozpoczął się cykl spotkań informacyjnych w gminach skierowanych do mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” z siedzibą w Pawłosiowie dotyczących zasad i możliwości dofinansowania przedsięwzięć z programu LEADER” zgodnie z załączonym harmonogramem.

   
 • Rozbudowywanie instytucjonalnych zdolności Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”

  28.10.2009
   

  Lokalna Grupa Działania „Z Tradycją w Nowoczesność” otrzymała grant z Funduszu Współpracy – Fundusz dla Organizacji Pozarządowych na realizację projektu pt.: Rozbudowywanie instytucjonalnych zdolności Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” w celu poprawy jakości życia na wsi.
  Projekt skierowany jest do członków Rady LGD.

   
 • Ogłoszenie: „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”

  07.10.2009
   

  W związku z opublikowaniem wszystkich Zarządzeń Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dla formularzy wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” udostępniamy Państwu jako potencjalnym beneficjentom formularze wniosków do poszczególnych działań objętych Programem Leader + schemat III. Wnioski dostępne są w zakładce - Schematy, w schemacie III.

   

   
 • Targi w Rzeszowie promujące Lokalne Grupy Działania

  05.10.2009
   

  W dniu 29.09.2009 r. w Rzeszowie pod Urzędem Marszałkowskim odbyły się Targi promujące Lokalne Grupy Działania z Województwa Podkarpackiego. Targi połączone były z uroczystym otwarciem budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Na stoisku LGD „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprezentowały swoje wyroby regionalne Koła Gospodyń Wiejskich z terenu LGD.

   
 • Festyn "Pożegnanie Wakacji"

  14.09.2009
   

  Lokalna Grupa Działania "Z Tradycją w Nowoczesność" wspólnie z Firmą PHU "Szarek 2" zaprasza na Festyn "Pożegnanie Wakacji" - Promujący Przedsiębiorczość, który odbędzie się w dniu 19.09.2009 r. o godz. 9.00 na parkingu za sklepem "Szarek" na Widnej Górze. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, oferta promocyjna i handlowa (kiełbaski z grilla, fasolka po bretońsku, pieczone ziemniaki), dla dzieci - zjeżdżalnie, trampolina, kucyki).

   
 • Rozwiązanie konkursu na Esej – Wiedza na temat LGD Z Tradycją w Nowoczesność

  07.09.2009
   

  Lokalna Grupa Działania "Z Tardycją w Nowoczesność" ogłasza konkurs na esej. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Lokalnej Grupy Działania „Z Tradycją w Nowoczesność” czyli gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica. Termin nadsyłania prac mija 2 września 2009 r. o godz. 15.00.
  Zapraszamy do udziału w konkursie.

   
 • Dożynki promujące LGD z konkursem „Wiedza nt. LGD Z Tradycją w Nowoczesność”

  01.09.2009
   

  Zapraszamy mieszkańców Lokalnej Grupy Działania na Dożynki promujące LGD połączone z konkursem „Wiedza nt. LGD Z Tradycją w Nowoczesność”, które odbędę się w dniu 6 września 2009 r. w Ożańsku. Współorganizatorami imprezy są: Urząd Gminy Pawłosiów, Rada Sołecka oraz OSP w Ożańsku. Podczas dożynek zostaną rozdane nagrody dla uczestników konkursu „Wiedza nt. LGD Z Tradycją w Nowoczesność”.

   
 • Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich

  04.08.2009
   

  W dniu 29 lipca br. odbyło się w Urzędzie Gminy w Pawłosiowie pierwsze inauguracyjne spotkanie podmiotów zainteresowanych utworzeniem Lokalnej Grupy Rybackiej, w tym przedstawicieli samorządów, sektora rybackiego, gospodarczego oraz organizacji.

  Utworzenie LGR i opracowanie strategii lokalnego rozwoju umożliwi lokalnej społeczności aplikowanie o środki z Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

   
 • Konkurs fotograficzny - rozwiązanie konkursu!!

  30.05.2009
   

  Uwaga! Rozwiązanie konkursu!!

   

  Komisja Konkursowa powołana uchwałą Zarządu nr 3/2009 zgodnie z regulaminem konkursu w dniu 29.07.2009 r. w Pawłosiowie wyłoniła zwycięzców konkursu. Komisja wybrała jednego zwycięzcę, została nim Weronika Karolewska z zdjęciem pt.: Kościół Parafialny – „Świadek dziejów Kańczugi”. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną – aparat fotograficzny, pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody pocieszenia.

   
 • Targi w Kielcach

  21.05.2009
   

  Nasza LGD została wytypowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego do uczestnictwa w Targach jako jedna z dwóch organizacji z województwa. Przygotowane wspólnie z Urzędem Marszałkowskim i LGD Eurogalicja stoisko Województwa Podkarpackiego, zajęło III miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko na targach. Gościnnie na targach wystąpił także Zespół „Pawłosiowianie”, jako jeden z nielicznych w Polsce.

   
 • Program Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń”

  11.05.2009
   

  Lokalna Grupa Działania „Z Tradycją w Nowoczesność” z siedzibą w Pawłosiowie w roku akademickim 2009/2010 planuje przyznanie ok. 20 stypendiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

   

  Sprawdź jakie musisz spełniać warunki...

   
Strony: 1