Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Rozstrzygnięcie konkursu z Biuletynu Informacyjnego LGD

Uprzejmie informujemy, że konkurs z Biuletynu Informacyjnego czerwiec 2021 organizowany przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” został zakończony.

 

Był on skierowany do osób pełnoletnich zamieszkujących na terenie Gmin wchodzących w skład LGD tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasta Radymna.

 

 

Udział w konkursie polegał na ułożeniu właściwego hasła tworzącego rozwiązanie krzyżówki i wykreślanki oraz przeslaniu rozwiązania na prawidło i czytelnie wypełnionym oryginalnym kuponie wyciętym z Biuletynu Informacyjnego – wydanie czerwiec 2021 pocztą tradycyjną na adres biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność", ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław do dnia 31.08.2021 r.

 

Zdobywcami 3 nagród zostały:

 

1. Katarzyna Kucab,

2. Magdalena Banaś,

3. Weronika Kacperczyk.

 

O sposobie odbioru nagród Organizator konkursu poinformuje zwycięzców telefonicznie.

 

 

Gratulujemy i składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które tak aktywnie uczestniczyły w kolejnej inicjatywie LGD.