Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Rozwiąż krzyżówkę z Biuletynu LGD i wygraj nagrodę!

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zachęca do nabycia najnowszego, specjalnego Biuletynu Informacyjnego czerwiec 2021, w którym przygotowała część rozrywkową – weź w niej udział i wygraj nagrodę!

 

Biuletyny można nabyć w Urzędzie Gmin/Miast wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją z Nowoczesność” tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Roźwienica, Pruchnik, Radymno oraz Miasta Radymna.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu nagród, powinny odesłać wycięty i wypełniony kupon konkursowy z uzupełnioną zgodą na przetwarzanie danych osobowych pocztą tradycyjną na adres biura: Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność ”ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław.

 

Na odpowiedzi czekamy do dnia 31.08.2021 r.

 

Zwycięzców wyłonimy i powiadomimy zgodnie z regulaminem konkursu.

 

Regulamin konkursu znajduje się w zakładce Aktualności na stronie internetowej www.ztradycjawnowoczesnosc.pl