Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Stoisko promocyjne LGD podczas imprezy w Dobkowicach (Gmina Chłopice)

W dniu 04.07.2021 r. odbyła się impreza pn. „Wakacje z Uśmiechem" połączona z oficjalnym otwarciem placu zabaw w Dobkowicach.

 

Wójt Gminy Chłopice Pan Andrzej Homa podczas otwarcia placu zabaw powitał zaproszonych gości, w tym Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Panią Annę Huk, Prezesa Zarządu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia "Z Tradycją w Nowoczesność" Panią Reginę Wajdę, Sekretarz Gminy Chłopice Panią Marzenę Blok, Radnych Rady Gminy Chłopice, Sołtysów okolicznych sołectw, oraz innych ważnych osobistości, które uświetniły swoją obecnością to wydarzenie.

 

Po uroczystych przemowach zaproszonych gości dokonano przecięcia wstęgi oraz poświęcenia placu zabaw.

Podczas imprezy nie zabrakło takich atrakcji jak: występ najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobkowicach. W dalszej części programu odbył się występ Gminnej Orkiestry Dętej z Rokietnicy.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” gościła na tej imprezie w roli wystawcy. Na naszym stoisku można było zapoznać się z różnego rodzaju wydawnictwami poświęconymi działalności Stowarzyszenia oraz Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Na dzieci natomiast czekał kącik warsztatów artystycznych, można było własnoręcznie wykonać ozdobną torebkę prezentową, przygotować kolorową czapeczkę według swojego pomysłu czy kolorową laurkę. Każde dziecko otrzymało prezent i gadżety promocyjne LGD. Dzieci z radością i głową pełną pomysłów podchodziły do naszego stoiska, a odchodziły od niego ze szczerym uśmiechem.

 

Organizatorzy wydarzenia także przygotowali strefę dla dzieci, czekały na nie kolorowe dmuchańce, zabawy z animatorką, fotościanki, loterie fantowe oraz wiele innych atrakcji.

 

Dziękujemy serdecznie organizatorom, na czele z Panem Wójtem Gminy Chłopice Andrzejem Homą, za możliwość uczestniczenia w imprezie ze swoim stoiskiem.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.