Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Stoisko promocyjne LGD podczas imprezy w Pantalowicach (Miasto i Gmina Kańczuga)

W dniu. 06.06.2021 r. na Stadionie w Pantalowicach odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga.

 

Organizatorami turnieju byli: Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Andrzej Żygadło, Ośrodek Kultury Miasta i Gminy Kańczuga, Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sołtys i Rada Sołecka Wsi Pantalowice.

 

W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn z terenu miasta i gminy Kańczuga tj.: Krzeczowice, Łopuszka Mała, Łopuszka Wielka, Medynia Kańczucka, Os. Armii Krajowej z Kańczugi i Os. Parkowe z Kańczugi, Pantalowice, Rączyna, Siedleczka.

 

Nagrodzeni zostali:

I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga zdobyła reprezentacja Os. Parkowe z Kańczugi,

II miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga zdobyła reprezentacja Os. Armii Krajowej z Kańczugi,

III miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga zdobyła drużyna z Krzeczowic.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” gościła na tej imprezie w roli wystawcy. Na naszym stoisku można było zapoznać się z różnego rodzaju wydawnictwami poświęconymi działalności Stowarzyszenia oraz Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Na dzieci natomiast czekał kącik warsztatów artystycznych, można było własnoręcznie wykonać ozdobną torebkę prezentową, przygotować kolorową czapeczkę według swojego pomysłu czy kolorową laurkę. Każde dziecko otrzymało prezent i gadżety promocyjne LGD. Dzieci z radością i głową pełną pomysłów podchodziły do naszego stoiska, a odchodziły od niego ze szczerym uśmiechem.

 

Dziękujemy serdecznie organizatorom, na czele z Panem Burmistrzem Miasta i Gminy Kańczuga Andrzejem Żygadło, za możliwość uczestniczenia w imprezie ze swoim stoiskiem.