Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Stoisko promocyjne LGD podczas Pikniku Zdrowotnego w Pruchniku

W dniu 04.07.2021 r. w Pruchniku odbył się Piknik Zdrowotny. Głównym celem imprezy była popularyzacja zdrowego trybu życia. Organizatorami imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich oraz OSP nr 3 w Pruchniku Górnym. Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkół Podstawowych, muzycy ze Szkoły Muzycznej oraz seniorzy z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” .

 

Organizatorzy dopilnowali, aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie na licznych stoiskach. W namiocie Koła Gospodyń Wiejskich z Pruchnika Górnego można było skosztować regionalnych potraw i ciast, strażacy przygotowali kiełbaskę z grilla, boczek, kaszankę i tradycyjną strażacką grochówkę, na stoisku Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu uczono udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także była możliwość zmierzenia ciśnienia, tętna, poziomu cukru i samobadania piersi. Na stoisku promocyjnym Gminy Pruchnik znalazło się wiele gadżetów promocyjnych, a także ulotek i informacji turystycznych oraz oczywiście białych i czerwonych balonów. Znalazły się również stoiska z lodami, goframi, watą cukrową czy popcornem.

 

Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano wiele zabaw ruchowych i tanecznych, rysowanie czy przeciąganie liny, a także mieli możliwość korzystania z placu zabaw, czy przygotowanych przez organizatora tzw.: „dmuchańców”.

 

Popołudniu odbył się koncert zespołu „Zbóje” zaś wieczorem mieszkańcy bawili się podczas zabawy tanecznej, którą prowadził DJ Hano.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” gościła na tej imprezie w roli wystawcy. Na naszym stoisku można było zapoznać się z różnego rodzaju wydawnictwami poświęconymi działalności Stowarzyszenia oraz Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Na dzieci również czekał kącik warsztatów artystycznych, można było własnoręcznie wykonać ozdobną torebkę prezentową, przygotować kolorową czapeczkę według swojego pomysłu czy kolorową laurkę. Każde dziecko otrzymało prezent i gadżety promocyjne LGD.

 

Dziękujemy serdecznie organizatorom za możliwości uczestniczenia w imprezie ze swoim stoiskiem.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.