Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Weź udział w projekcie „Własny biznes to jest to”

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” informuje o możliwości wzięcia udziału w projekcie „Własny biznes to jest to”. Projekt będzie realizowany przez Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno - Gospodarcze we współpracy z Miastem Jarosław. W ramach którego można otrzymać wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej do wysokości 45 000 zł. Termin rekrutacji do udziału w projekcie trwa od 01.09.2016 r. do 16.09.2016 r.

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać na stronie internetowej Towarzystwa ALTUM Programy Społeczno - Gospodarcze http://projekt.altum.pl/index.php/wlasny-biznes-aktualnosci.

Bezpośredniej informacji o projekcie można uzyskać w biurze projektu, tel. 601 634 700 lub w punkcie rekrutacyjnym, tel. 785 020 028.