Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zaproszenie do udziału w konkursie ekologicznym pt. "Zabawka z recyklingu"

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym pt. „Zabawka z recyklingu” placówki przedszkolne zlokalizowane na terenie Gmin i Miast wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania (LGD) Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasto Radymno. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie wspólnie z nauczycielem/opiekunem przedszkola zabawki lub figurki z materiałów wtórnych o dowolnych gabarytach (z elementów plastikowych, tekturowych itp. nadających się do ponownego przetworzenia) wykonanie zdjęć i przesłanie wraz z Kartą zgłoszenia (Załącznik nr 1 do Regulaminu) na adres email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com w terminie do 30.11.2020 r.

 

Wszystkich informacji o konkursie udziela Biuro LGD na ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu, email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, pod nr tel.: 16 621 90 65.

 

Poniżej do pobrania Regulamin konkursu ekologicznego oraz Karta zgłoszenia.

 

Serdecznie zapraszamy!