Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pt. "Najciekawsze miejsce Twojej okolicy"

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych Gmin i Miast wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” do udziału w konkursie plastycznym pt. „Najciekawsze miejsce Twojej okolicy”.

Praca powinna ilustrować piękne, ciekawe oraz charakterystyczne miejsce np. zabytki, budowle, budynki, pejzaż/krajobraz itp., które są znaczące dla gmin i miast należących do obszaru działania Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność, w której skład wchodzą Gminy: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasto Radymno.

 

Konkurs skierowany do uczniów klas I – VIII.

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej, prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej wraz z pracą pocztą tradycyjną na adres Biura LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”: ul. Kościuszki 26, 37 – 500 Jarosław bądź dostarczenie jej osobiście w terminie do 30.11.2020 r. do godz. 16.00.

(Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, troszcząc się o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie Państwa i naszych pracowników informujemy, że preferuje się formę przesyłki tradycyjną pocztą).

 

Wszystkich informacji o konkursie udziela Biuro LGD na ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu, email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, pod nr tel.: 16 621 90 65.

 

Poniżej do pobrania Regulamin konkursu plastycznego oraz Karta zgłoszenia.

 

 

Serdecznie zapraszamy!