Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zaproszenie na III Targi Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w III Targach Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”, które odbędą się w dniu 30 maja 2015 roku o godz. 15:00 na Targowisku „Mój Rynek” w Pruchniku.
Celem Targów jest promocja i popularyzacja produktów tradycyjnych, lokalnych, regionalnych, ekologicznych z zachowaniem dziedzictwa kulturowego regionu oraz osób i organizacji, które zajmują się produkcja takich wyrobów.

W programie Targów:

  • Konkurs na najładniejsze stoisko Targów oraz wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród
  • Prezentacja i degustacja produktów lokalnych
  • Występy artystyczne
  • Atrakcje dla dzieci i młodzieży
  • Zabawa taneczna


Podczas Targów odbędzie się Konkurs na najładniejsze stoisko III Targów Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycja w Nowoczesność”. Zapraszamy organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje), Koła Gospodyń Wiejskich oraz twórców ludowych, którzy wytwarzają produkty regionalne, lokalne i tradycyjne z terenu działania LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica do prezentacji swoich wyrobów.

Kartę zgłoszenia należy złożyć osobiście w Biurze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław lub wysłać faxem na numer: 16 621 90 65 albo e-mailem: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com do dnia 18.05.2015 r. do godz. 16:00.

Na uczestników czekają cenne nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w siedzibie Biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, ul. Kościuszki 26, 37 – 500 Jarosław, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz pod numerem telefonu: 16 621 90 65. 
Targi w całości sfinansowane zostały ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 r.

Poniżej do pobrania regulamin konkursu wraz z kartą oceny i karta zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy.